Wibrator punktu G

W ostatnich latach tematyka erotyczna przestaje być tematem tabu. Coraz chętniej rozmawiamy o naszych przeżyciach seksualnych ze znajomymi. Dzielimy się z nimi przeżyciami oraz doświadczeniami, jakie pozyskaliśmy. Gwarantuje to rozwój erotyczny, którego konsekwencją są lepsze doznania łóżkowe. Wiele lat temu, dla mężczyzn fakt posiadania masturbatora, czy korków analnych był czymś, co społeczeństwo nazywało wynaturzonym pomysłem. Kobiety, gdy posiadały swój wibrator, były określane mianem ekscentrycznych, czy po prostu dziwnych. Obecnie, ludzie coraz chętniej zaglądają do sklepów erotycznych w celu zakupienia zabawek, które urozmaicą ich życie seksualne. 

wibrator punktu G

Między innymi są to: koronkowa bielizna, specjalne stroje, kulki analne, wibrator punktu g, czy innego rodzaju sztuczne pochwy lub dmuchane lalki.


Specyfikacja wibratora

Skupimy się jednak na wibratorze punktu G. Rozmiar wibratora, którego będzie Pani używać, jest zależny od wyboru danej klientki. Standardowe wymiary to długość 20 cm, jego średnia to 2 lub 3 cm, a długość wypustki, która w niesamowity sposób będzie rozniecać kobiecy punkt G, wynosi około 5 cm. W zależności od predyspozycji konsumentki może ona poszukiwać masturbatorów o innej długości czy szerokości, ponieważ jak doskonale wiemy, każde ciało jest różne.
Wibratory te gwarantują nieziemską ilość doznań ze względu na ich budowę. Składa się on z wysokiej jakości silikonu medycznego, dzięki temu możemy mieć pewność, że nasza skóra nie zostanie podrażniona i kiedy będzie korzystać z niego z rozwagą, to nie dojdzie do żadnego uszkodzenia w kobiecym ciele. Co więcej, utrzymanie w czystości tego urządzenia nie stanowi problemu, ponieważ bardzo łatwo można go umyć pod ciepłą bieżącą wodą z dodatkiem mydła.

Gdzie je kupić?

Sklepy erotyczne, które w swojej ofercie posiadają różnego rodzaju urządzenia, których celem jest podkręcenie temperatury w łóżku. Posiadają na sprzedaż także wibrator w sklepie internetowym. Nie jest to jeden tylko rodzaj. Możemy tam znaleźć całe ich mnóstwo, niezależnie od kobiecych upodobań.

Blog tylko dla osób pełnoletnich
Czy ukończyłeś 18 lat?